مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

 • 0 نظر
 • 2473 بازدید
 • سه شنبه 29 آبان 1397

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت;
مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
4.89 از 5 بوسیله 9 رای
یکی از راه های ساده تر اخذ اقامت دائم در کشور مجارستان، ثبت شرکت در این کشور است .شما با ثبت شرکت در مجارستان بعد از مدتی می توانید اقامت دائم این کشور را گرفته و همراه با خانواده در این کشور زندگی کنید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های ساده تر اخذ اقامت دائم و حق شهروندی در  کشور مجارستان  و مهاجرت به اروپا ، ثبت شرکت در مجارستان است. شما با ثبت شرکت در مجارستان بعد از مدتی می توانید اقامت دائم این کشور را گرفته و همراه با خانواده در این کشور زندگی کنید. از نظر اقتصادی مجارستان جزء کشورهای تقریباً متوسط اروپا می باشد که البته اگر با فکر و برنامه ریزی درست برای ثبت شرکت در این کشور  اقدام کنید، می توانید به سود بسیار عالی دست پیدا کنید. این که چقدر شرکت شما می تواند موفق شود به نوع مدیریت اشخاص بستگی دارد و کشوری که در آن سرمایه گذاری کنید نقش کمرنگی در این امر دارد. 

تأسیس یک شرکت در این کشور، با احتساب ثبت VAT ،د2 تا 3 روز بیشتر طول نمی کشد. در واقع مجارستان یکی از آخرین کشورهایی می باشد که شماره‌های EU VAT را به صورت خودکار صادر می‌کند. این مزیت به اضافه فقط 9% مالیات بر شرکت موجب شده  است که این کشور از بهترین مقصدها برای کسب و کار و سرمایه‌گذاری باشد و گزینه‌ای بسیار عالی برای آن دسته از اتباع خارجی است که به دنبال راهکاری مقرون به صرفه و پایگاهی مناسب در اروپا می باشند. هنگام تأسیس یک شرکت در این کشور با کمک Helpers، از تمام حمایت‌های لازم برای تأسیس و راه‌اندازی شرکت برخوردار می شوید. 

ثبت شرکت در مجارستان چه مدت طول میکشد؟

یکی از مسئله هایی که برای افراد در  مهاجرت به کشور های جهان ارزشمند  و پر جذابیت  بود مهاجرت کاری و سرمایه گذاری می باشد.لذا اکثر جوانان و متخصصان خواهان چنین مهاجرتی هستند. یقینا اشخاصی که دارای مهارت و تخصص هستند این نوع مهاجرت یعنی همان مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در این کشور را یک فرصت خوب و استثنایی می دانند.کشورهای اروپایی از جمله این کشور دارای فرصت های مناسبی برای ویزای کاری می باشد.فرآیند ثبت شرکت در این کشور بین سه تا پنج روز طول می کشد. برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت فقط ثبت آن کفایت نمی کند. بعد از ثبت شرکت، برای اخذ اقامت نیز باید اقدامات لازم را انجام دهید. فرآیند ثبت شرکت همراه با اخذ اقامت حداکثر سه ماه طول خواهد کشید.

بعد از ثبت شرکت  به شما اجازه موقت دو ساله داده می شود. در صورتی که شرکت شما در این کشور فعالیت اقتصادی داشته و بتواند سود آوری و اشتغال زایی لازم را داشته باشد اقامت دو ساله شما برای یک مدت سه ساله تمدید می شود. بعد از گذشت دو سال اول و سه سال دوم اقامت ( در مجموع 5 سال اقامت موقت ) شما، در صورتی که همچنان شرکت در وضعیت مطلوبی داشته باشد اقامت موقت شما تبدیل به اقامت دائم می شود. درصورتی هم که یک سال از اقامت شما گذشته باشد می توانید درخواست پاسپورت این کشور را کنید. بطور کلی در صورتی که شرایط شرکت از نظر اقتصادی و قوانین دولتی این کشور مناسب و مطلوب باشد پس از گذشت 6 سال شما میتوانید پاسپورت این کشور را بگیرید.

چرا باید در کشور مجارستان سرمایه گذاری کنیم ؟ 

 • ارائه شماره ی مالیاتی بین المللی برای شرکت ثبت شده در زمان بسیار کم

 • امکان مالکیت 100% به متقاضی

 • تسهیل در دریافت ویزا برای تمام نقاط دنیا

 • سرمایه اولیه پایین که ملزوم به وثیقه گذاشتن آن نیستید.

 • هزینه پایین برای تاسیس و راه اندازی شرکت

 • موقعیت جغرافیایی ایده ال و مرکزیت در اتحادیه اروپا و شینگن

 • شرایط ویزای خوب و امکان اقامت با هزینه های بسیار پایین

 • مجارستان عضو اتحاده اروپا وشینگن است.

 • ثبت شرکت در دسترس تمام اتبع کشور های مختلف است.

 • افتتاح حساب شرکتی و شخصی

نحوه اجاره خانه در مجارستان

در شهر بوداپست خانه با متراژهاي مختلف توسط آژانسهاي مسكن اجاره داده ميشود . اجاره آنها مبلغی حدود  600-300 یورو در ماه می باشد و هزينه شارژ در تابستان 40 یورو و در زمستان 50 یورو است.معمولا اجاره 2 ماه بصورت پيش پرداخت و بابت ضمانت نگهداري لوازم موجود در خانه توسط مالك دريافت مي شود و همچنين كليه اجاره ها بايد بصورت پيش كرايه در ابتداي هر ماه پرداخت شود.

دانشجویانی که در شهرهای دیگر مانند پچ و سگد ساکن هستند می توانند با مراجعه به بخش مسکن دانشگاه و یا آژانسهای مسکن خانه ای در نزدیکی دانشگاه اجاره کنند. هزینه اجاره بهای مسکن در این شهرها معمولا ارزرانتر از شهر بوداپست حدود 500-200 یورو در ماه است ولی هزینه شارژ آب و برق و گاز تقریبا با بوداپست برابر می باشد.

صاحب خانه کلید دیگری از منزل را در اختیار دارد و می تواند برای سرکشی از لوازم خانه با هماهنگی یا بدون هماهنگی شما وارد خانه شود و این بصورت یک قانون در اروپا است.

در اروپا معمولا بیرون خانه و مشاعات آن منظره لذت بخشی ندارد ولی امکانات داخل خانه خوب می باشد و مالکین داخل خانه را تعمیر می کنند و وسایل و امکانات خوبی را در منزل تعبیه می کنند و به دانشجو تحویل می دهند.

در صورت نیاز به وسایل بیشتر درخواست خود را در هنگام قرارداد می توانید مطرح نمایید تا در صورت قبولی کردن مالک آن لوازم در اختیار شما قرار بگیرد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مجارستان

 • گذرنامه معتبر متقاضی و افراد خانواده وی.

 • تمکیل فرم تقاضای ثبت شرکت در مجارستان.

 • ارایه قبض تلفن در مجارستان جهت تایید آدرس متقاضی.

 • اثبات تمکن مالی در کشور مبدا به میزان حداقل سی هزاریورو به مدت سه ماه.

 • اجاره محل دفتر شرکت و ارایه آدرس واقعی دفتر شرکت به همراه کد پستی.

 • پرداخت هزینه ثبت شرکت و هزینه های بیزنس پلان یا طرح توجیهی اقتصادی

 • پرداخت مالیات های متعلقه برای سال اول شرکت.

   jwhm -2

بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به این کشور با توجه به معیارهای هر شخصی برای سفر متفاوت است. این کشور دارای آب و هوای معتدلی در فصول سال می باشد و تابستان های خنک و زمستان های کم بارشی دارد. لذا انتخاب بهترین زمان برای سفر به این کشورمی تواند طبق معیارهایی طبقه بندی شود که به آن اشاره می کنیم:

مجارستان دارای جاذبه های گردشگری فراوان و مکان های توریستی زیادی می باشد که هر سلیقه‌ ای را به خود جذب می کند. دمای هوای مجارستان در طول سال از منفی 20 درجه‌ سانتی‌گراد تا 39 درجه‌ سانتی‌گراد بالای صفر، متغیر می باشد. بادهای شدید بعد از روزهای داغ تابستانی رایج است. بارش باران بیشتر در پاییز اتفاق می‌افتد. آب و هوای پایتخت، مرطوب می بلشد و دمای هوا در بهار و پاییز ملایم می باشد. در تابستان، هوا گرم است و بارش‌های شدید ناگهانی اتفاق می‌افتدبهترین زمان سفر به این کشور از نظر آب و هوای مطلوب از ماه مارس تا ماه مه (اسفند تا اردیبهشت) و از سپتامبر تا نوامبر می باشد. در این ماه ها آب و هوا معتدل است و خیل عظیم گردشگران را در شهرهای این کشور نخواهید دید. قیمت ها نسبتا ارزان و مناسب می باشند، ماه های شلوغ سال از ماه مه تا سپتامبر می باشد.بهترین زمان برای سفری ارزان در فصول زمستان و ماه های پاییز می باشد.از جمله فرودگاه های موجود در این کشور  فرودگاه های بین المللی مجارستان و فرودگاه بین‌المللی بوداپست فرنک لیست را نام برد.

 

فستیوال‌ های بهاری و تابستانی در بوداپست، جاذبه‌های گردشگری و ویژگی‌های منحصربه ‌فرد غذایی، باعث می‌شوند که بسیاری از افراد این دو فصل را هم برای سفر به این شهر انتخاب کنند و در واقع مجارستان در این دو فصل نسبت به فصل های دیگر سال مسافران بیشتری دارد. 

 jwhm -4

 

ثبت شرکت در مجارستان چه مدت طول میکشد؟

چنانچه به مجارستان سفر ندارید به علت طولانی بودن فرایند تایید مدارک ماه  ثبت شرکت در مجارستان به طول می انجامد.


جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در مجارستان با کارشناسان Study4im تماس بگیرید .

آدرس: 
تهران-سعادت آباد - بلوار پاکنژاد - تقاطع ۱۸ متری مطهری - پلاک ۱۸ ساختمان مدائن طبقه اول واحد ۳
ایمیل : Info[at]rohamde.com
شماره دفتره تهران :
                           ٠٢١٨٨٣٧٦٦٢٠
                           ٠٢١٨٨٣٧٦٦٢١
تلفن دفتر آلمان:
                    004917620956032

 

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  41     -     24   =

خدمات ما

ثبت شرکت در مجارستان

یکشنبه 20 آبان 1397

مهاجرت به مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

ثبت شرکت در فرانسه

سه شنبه 25 اردیبشت 1397

بیشتر >>

کشور ها

مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

مقالات رهام

آشنایی با فرهنگ مجارستان

چهارشنبه 17 بهمن 1397

مراکز توریستی مجارستان

چهارشنبه 30 آبان 1397

بیشتر >>

وبلاگ رهام

نکات مهم قبل از مهاجرت

سه شنبه 02 مهر 1398

بیشتر >>