مراکز توریستی آلمان ( قسمت اول)

  • 0 نظر
  • 1290 بازدید
  • چهارشنبه 14 آذر 1397

مراکز توریستی آلمان ( قسمت اول);
مراکز توریستی آلمان ( قسمت اول)
5 از 5 بوسیله 1 رای
در این مقاله به معرفی تعدادی از مراکز توریستی آلمان خواهیم پرداخت و با کوچک ترین سرزمین جهان یعنی سرزمین مینیاتوری آشنا خواهید شد.

مراکز توریستی آلمان

آلمان کشوری در غرب قاره اروپا می باشد که پایتخت این کشور برلین و همسایگان آن در شمال دانمارک ، جنوب سوئیس و اتریش ، شرق لهستان و چک ، غرب فرانسه می باشند. این کشور در فصل زمستان بسیار سرد و در فصل تابستان بسیار گرم است اما در فصل بهار بسیار زیبا و دیدنی می شود. مردم این کشور بسیار قانونمند هستند. آن ها بسیار بر روی لباس آراسته و مرتب و زمان حساس هستند. پایین ترین نرخ بیکاری در اروپا متعلق به این کشور است که عدد آن به زیر 7% می رسد. سالانه 24 میلیون گردشگر به این کشور سفر می کنند که می توان مهم ترین دلایل آن را مکان های دیدنی، جامعه و علوم پیشرفته این کشور دانست. این کشور از پیشرفته ترین کشور های جهان به حساب می آید و ابزار ها و فن آوری های پیشرفته بسیاری در دسترس گردشگران قرار گرفته است. در ادامه با برخی از مناطق گردگشری این کشور بیشتر آشنا می شویم.

 

پل عابر پیاده Rappbodetalsperre طولانی ترین پل معلق جهان

 

این پل در ایالت زاکسن آنهالت که یکی از ۱۶ ایالت آلمان است قرار دارد. این پل در ۷ می ۲۰۱۷ افتتاح شده است و طول آن 483 متر است. فاصله این پل با سد Rappbodetalsperre فقط 80 متر است و حرکت های نوسانی آن باعث افزایش هیجان میشود.ساخت این پل 10 ماه طول کشید و هزینه ی ساخت آن در حدود 400 هزار یورو شد. هزینه عبور از این پل شش یورو می باشد. به زودی گردشگران می توانند با طناب از ارتفاع 75 متر به سمت رودخانه پرش کنند. پیش از آن پل آسمان در سوچی روسیه با 439 متر طول طولانی ترین پل در جهان بود.

 

دروازه براندنبورگ برلین

  دروازه براندنبورگ برلین -1

این دروازه تاریخی به دستور امپراتور ویلیام دوم در قرن هجدهم ساخته شده است و معروف ترین اثر تاریخی شهر برلین است.این دروازه در تقاطع دو خیابان ابرت و لیندن قرار دارد و تنها دورازه ای است که از دیوار قدیمی این شهر به جای مانده است.معمار کارل گوتهارد طراحی این دروازه را انجام داد که در ۶۵٫۵ متر عرض و ۲۸ متر طول ساخته شد. این دروازه دارای پنج مسیر بود که در زمان های قدیم، بخش مرکزی و بزرگ ترین مسیر آن مخصوص خانواده سلطنتی ، معابر مجاور برای استفاده ی اشراف و دو مسیر بیرونی برای استفاده شهروندان عادی بود. این دروازه به عنوان نماد صلح شناخته می شود.

 

سرزمین مینیاتوری

  سرزمین مینیاتوری -1

 

در هامبورگ آلمان، نمایشگاهی دائمی از دنیای واقعی ما، با تمام جزئیات، در ابعادی بسیار کوچک‌تر از اندازه‌ واقعی‌شان قرار دارد. شاید کمتر کسی باشد که برای اولین بار به این نمایشگاه وارد شود و شگفت زده نشود. اندازه این نمایشگاه تقریبا سه برابر اندازه یک زمین والیبال می باشد و از صدای سوت قطار از هر گوشه این نمایشگاه به گوش می رسد.قطار های سریع السیر از شهر های بسیار کوچک عبور می کنند و به نظر دست های نامرئی در حال حرکت دادن ماشین های کوچک این شهر هستند.هشت کیلومتر خط راه آهن ، 880 قطار ، بیش از 300000 چراغ در این سرزمین وجود دارد. همه چیز کاملا دقیق و با تمام جزئیات اما در اندازه بسیار کوچک تر ساخته شده است. این سرزمین سالانه بیش از نیم میلیون نفر بازدید کننده دارد. یکی از جذابیت های این سرزمین آن است که هر 15 دقیقه یک بار چراغ ها به طور کامل خاموش می شوند و 50 هزار چراغ روشنایی خیابان ها ، چراغ های ماشین ها و قطار ها روشن می شوند که تنظیم نور آن به وسیله کامپیوتر تنظیم می شود. حرکت ماشین ها به وسیله یک آهن ربای قوی می باشد که در زیر هر ماشین نصب شده است.

 

 جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه روهام تماس حاصل فرمایید

 

 

برچسب ها :
آلمان

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  -     چهل و شش   =   12  

خدمات ما

تحصیل در آلمان

سه شنبه 26 شهریور 1398

دریافت ویزای کار آلمان

چهارشنبه 03 مهر 1398

مهاجرت به مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

کشور ها

مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

مقالات رهام

مهاجرت به آلمان

پنج شنبه 24 آبان 1397

جغرافیای آلمان

یکشنبه 25 آذر 1397

بیشتر >>

وبلاگ رهام

نکات مهم قبل از مهاجرت

سه شنبه 02 مهر 1398

بیشتر >>