تاسیس شرکت در فرانسه

 • 0 نظر
 • 2183 بازدید
 • چهارشنبه 26 دی 1397

تاسیس شرکت در فرانسه;
تاسیس شرکت در فرانسه
5 از 5 بوسیله 1 رای
کارآفرین باید وضعیت حقوقی موسسه خود را برای شرکت خود، از بابت مالکیت انفرادی یا مشارکتی تعیین کند که برای تشریفات مختلف آن از جمله اعلامیه روزنامه رسمی، برای وضعیت حقوقی شخصی وی، و همچنین در امور مالی، اداری یا اجتماعی، اساسی و تعیین کننده خواهد بود. ایجاد یک شرکت ، مانند تولد یک شخص حقوقی جدید است که به لحاظ قانونی از تاسیس کنندگان آن متمایز است.هنگام ایجاد یک شرکت، مقررات و مانیفست، یک بار به تاریخ روز امضا شده و باید در اداره مالیات ثبت شود، که2امر صورت میپذیرد: سمت و هویت فرد ثبت کننده که نیاز به ثبت شدن دارد و این عمل ثبت شامل یک فرایند قانونی است که باید ثبت شود.هنگام ثبت ، شخص صاحب پروژه باید یک کپی از صورت وضعیت

تاسیس شرکت در فرانسه

کارآفرین باید وضعیت حقوقی موسسه خود را برای شرکت خود، از بابت مالکیت انفرادی یا مشارکتی تعیین کند که برای تشریفات مختلف آن از جمله اعلامیه روزنامه رسمی، برای وضعیت حقوقی شخصی وی، و همچنین در امور مالی، اداری یا اجتماعی، اساسی و تعیین کننده خواهد بود. ایجاد یک شرکت ، مانند تولد یک شخص حقوقی جدید است که به لحاظ قانونی از تاسیس کنندگان آن متمایز است.هنگام ایجاد یک شرکت، مقررات و مانیفست، یک بار به تاریخ روز امضا شده و باید در اداره مالیات ثبت شود، که2امر صورت میپذیرد: سمت و هویت  فرد ثبت کننده که نیاز به ثبت شدن دارد و این عمل ثبت شامل یک فرایند قانونی است که باید ثبت شود.هنگام ثبت ، شخص صاحب پروژه باید یک کپی از صورت وضعیت و مانیفست را به مرکز تشریفات اداری بنام(CFE)  ارسال کند، که سپس توسط اداره ثبت مرجع قضایی مربوط به امور تجاری به صورت مجازی به اداره مالیات ارسال می شود.هنگامی که وضعیت قانونی شرکت انتخاب شده، لازم است که به مرکز تشریفات اداری و شرکتها یا همان  (CFE)مراحعه  شود که در اصل مرجع اولیه و اصلی ایجاد شرکت است، و در نزد این مرجع درخواست ثبت، تغییر یا پایان فعالیت شرکت اعلام می شود.CFE  مسئول رابط کاربری بین کارآفرین و ادارات است. در حال حاضر تمام این مراحل می توانند بصورت آنلاین به صورت کامل انجام شوند.CFE مرجع اطلاع رسانی در مورد مقررات مربوط به  فعالیت و تضمین عملکرد ، کنترل و نظارت و ارسال درخواست برای مجوز برای فعالیت های تعیین شده و تمامی تشریفات اداری می باشد.

 

 ثبت شرکت در فرانسه

مرحله مراجعه به اداره CEF

این زمانی است که شرکت ثبت می شود و باید یک نام برای آن انتخاب کرد زیرا از این پس شرکت را توسط نامش به عنوان یک نهاد حقوقی شناسایی می کنند. یک شرکت می تواند هر گونه نام که آزادانه توسط شرکای خود انتخاب شده داشته باشد که اغلب به فعالیت شرکت اشاره دارد.

هنگامی که ثبت شرکت تمام و کمال انجام شد موارد ذیل را دریافت می کنید:

یک شماره شناسایی منحصر به فرد برای شرکت  تعیین می شود که به آن sirenne  گفته می شود که شما در ارتباطات با سازمان های دولتی و ادارات بکار می برید که توسط  نهاد INSEE صادر می شود.

یک کد فعالیت (APE)  که به فعالیت اصلی انجام شرکت مربوط می شود نیز توسط INSEE صادر می شود.

به طور کلی مراحل تاسیس و ثبت شرکت به عناوین زیر خلاصه می شود:

 •  تعیین وضعیت حقوقی شرکت ( برای مثال سهامی خاص یا عام)
 •  ثبت تجاری شرکت در اداره مربوطه
 •  چاپ آگهی در روزنامه رسمی
 •  واریز سرمایه اولیه به حساب مربوط به شرکت
 •  تعیین و اعلام مقر اصلی شرکت
 •  انجام و پیگیری امور حسابرسی
 •  مراجعه  به نهاد مالیاتی شرکت ها
 •  اعلان تغییرات در صورت وجود.
موسسه رهام با 9 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت در فرانسه،ثبت شرکت در مجارستان، اعزام دانشجو به فرانسه، کاریابی و خرید ملک در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی،اخذ ویزای کار آلمان

 

تماس با ما

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  یک     +   =   پانزده  

خدمات ما

ثبت شرکت در فرانسه

سه شنبه 25 اردیبشت 1397

ثبت شرکت در مجارستان

یکشنبه 20 آبان 1397

بیشتر >>

کشور ها

مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

مقالات رهام

بازار کار در فرانسه

چهارشنبه 14 آذر 1397

بیشتر >>

وبلاگ رهام

نکات مهم قبل از مهاجرت

سه شنبه 02 مهر 1398

بیشتر >>