آشنایی با فرهنگ مجارستان

 • 0 نظر
 • 1109 بازدید
 • چهارشنبه 17 بهمن 1397

آشنایی با فرهنگ مجارستان;
آشنایی با فرهنگ مجارستان
4.32 از 5 بوسیله 14 رای
فرهنگ مجارستان بسیار غنی بوده و مشارکتهای گسترده‌ای در حوزه‌های هنر و موسیقی و ادبیات و علوم و تکنولوژی و ورزش داشته‌است بر اساس آمار سازمان جهانی گردشگری مجارستان یازدهمین کشور محبوب اروپاست و دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است.کاخ استراسبا، "مجارستان ورسای" در مجارستان بزرگترین کنیسه در اروپا است که در سال 1859 در سبک انقلاب موروی با ظرفیت 3000 نفر، بزرگترین حمام دارویی اروپا ساخته شده است، در سال 1913 در سبک مدرن رنسانس و در پارک شهر، بزرگترین ساختمان مجارستان با طول 269 متر، دومین بنای بزرگ منطقه ای در جهان و بزرگترین کلیسای اولیه مسیحی خارج از ایتالیا است.

مهاجرت به اروپا

یکی از موضوعاتی که در مراجعه به مؤسسات مهاجرتی سؤال می شود موضوع مهاجرت به مجارستان و راه های دستیابی به اقامت مجارستان میباشد. مهاجرت به مجارستان به علل مختلف مورد توجه علاقمندان به تحصیل و زندگی در اروپا قرار گرفته است.اقدام برای ثبت شرکت در مجارستان ، یکی از شیوه های آسان برای اخذ اقامت در کشور مجارستان است . شما می توانید از طریق ثبت شرکت در مجارستان ، ویزای اقامت اروپا را اخذ نمایید و بدون نیاز به ویزای شینگن تنها با داشتن اقامت این کشور جذاب و دیدنی به تمامی کشورهای اروپا به راحتی سفر کنید .

 

آشنایی با فرهنگ مجارستان

معماری

کاخ استراسبا، "مجارستان ورسای" در مجارستان بزرگترین کنیسه در اروپا است که در سال 1859 در سبک انقلاب موروی با ظرفیت 3000 نفر، بزرگترین حمام دارویی اروپا ساخته شده است، در سال 1913 در سبک مدرن رنسانس و در پارک شهر، بزرگترین ساختمان مجارستان با طول 269 متر، دومین بنای بزرگ منطقه ای در جهان و بزرگترین کلیسای اولیه مسیحی خارج از ایتالیا است.سبک های معماری قابل توجه در مجارستان شامل تاریخی و هنر نو، یا چندین نوع از هنر نو است که در مقابل تاریخی گرایی، هنر نوین مجارستانی بر اساس ویژگی های معماری ملی است. با توجه به ریشه های شرقی مجارها، مهمترین چهره در هنر نیویورک مجارستان، ابتدا توسط معماری هند و سوریه و بعد از تزئینات سنتی مجارستان الهام گرفته شده بود. به این ترتیب او یک سنتز اصلی سبک های معماری را ایجاد کرد. با استفاده از آنها در عناصر معماری سه بعدی، او نسخه ای از هنر نو را که مربوط به مجارستان بود، تهیه کرد.

در عوض از سبک لخنر، با در نظر گرفتن رویکرد الهام بخش، گروه "جوانان" که شامل کریلی کوس و دژو زرومکزی بودند، از ساختارهای مشخص و شکل معماری مجارستان سنتی برای دستیابی به همان ساختار پایانی استفاده می کردند.علاوه بر دو سبک اصلی، بوداپست همچنین نسخه های محلی پرطرفدار را که از سوی دیگر کشورهای اروپایی به نمایش گذاشته شده است، نمایش می دهد. سیزدهم از وین، جگنستیل آلمان، هنر نو از بلژیک و فرانسه و تأثیر معماری انگلیسی و فنلاند در ساختمان های ساخته شده در قرن بیستم منعکس می شوند. بلا لایتا ابتدا سبک Lechner را تصویب کرد، سپس الهام بخش خود را از سبک پرطرفدار انگلیسی و فنلاندی؛ پس از توسعه علاقه اش به سبک مصری، در نهایت به معماری مدرن وارد شد. الادار تقریبا همان مسیر را طی کرد. ایستوان سبک خود را توسعه داد، که از Lechner متفاوت است، با استفاده از نقاشی های سبک سنتی برای ایجاد طرح های تزئینی در بتن. در حوزه هنرهای کاربردی، کسانی که عمدتا مسئول انتشار دنیای هنر بودند، از مدرسه و موزه هنرهای تزئینی که در سال 1896 افتتاح شد آمده بودند.

 

 معماری -1

اگر نمی دانید ویزای شینگن چیست؟ و چگونه میتوان آن را دریافت کرد در پاسخ به این سوالات میتوان گفت شینگن به مجموعه ای از کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، تعیین کرده اند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و ویزایی جامع که «ویزای شینگن» (Schengen Visa) نامیده می شود هستند.

اسباب کشی را میتوانیم یکی از پر دردسرترین رویداد های زندگی بدانیم البته در صورتی که آمادگی برای نقل مکان را داشته باشید میتوانید کمتر نگران این موضوع باشید به همین خاطر پیشنهاد میشود حداقل سه ماه قبل از اسباب کشی در راستای رسیدن به آمادگی برای نقل مکان قدم بردارید تا از دردسرهای آن تا حدی پیشگیری کرده باشید .

خارجی ها به طور غیر منتظره "کشف کردند" که بخش قابل توجهی از شهروندان در ساختمان های باقدمت با معماری با ارزش زندگی می کنند. تقریبا تمام ساختمان ها در منطقه مرکز بوداپست حدود صد سال سن دارند، که با دیوارهای ضخیم، سقف های بالا و نقوش روی دیوار جلو آراسته شده اند.

تاریخ مهاجرت قوم مجار به جلگه دانوب دقیقاً معلوم نیست. این قوم به‌صورت قبایلی به‌تدریج از آسیا و نواحی غربی سیبری به این سرزمین آمده و پس از زد و خوردهای فراوان با دیگر قبایل برای تصاحب اراضی پربرکت سرانجام در جلگه دانوب بین نژادهای ژرمن و اسلاو حائل گردیده‌اند. این تاریخ را حدود سال ۸۹۶م می‌دانند یعنی زمانی‌ که قبایل مجار به رهبری آرپاد، حوضهٔ پانونی را تماماً یا به‌طور وسیعی تصرف کردند و امروز به‌نام مجارستان و ترانسیلوانیا خوانده می‌شود. این ها تمام آنچه باید از تاریخ مجارستان بدانید هستند.

موسیقی

موسیقی مجارستانی عمدتا از موسیقی سنتی و موسیقی محلی مجارستانی است که توسط آهنگسازان برجسته مانند Liszt و Bartók به عنوان یکی از بزرگترین آهنگسازان مجارستانی شناخته می شود. از دیگر آهنگسازان برجسته Dohnányi، فرانت اشمیت، Zoltán Kodály، گابریل فون Wayditch، Rudolf Wagner-Régeny، László Lajtha، فرانتس لهر، Imre Kálmán، Sándor ورس و Rózsa هستند. موسیقی سنتی مجارستان تمایل دارد یک ریتم قوی دایکتیل داشته باشد، همانطور که زبان همواره بر روی هجای اول هر کلمه تاکید دارد.

مجارستان آهنگسازان مشهوری در موسیقی کلاسیک معاصر، György Ligeti، György Kurtág، Péter Eötvös، Zoltán Kodály و Zoltán Jeney دارد. یکی از بزرگترین آهنگسازان مجارستانی، بلای بارتوک، که از مشهورترین موسیقیدانان قرن بیستم بود. موسیقی او توسط تم ها، حالت ها و الگوهای ریتمیک سنت های موسیقی محلی مجارستان و همسایگی او مورد مطالعه قرار گرفت که آن را با تأثیرات معاصران خود به سبک خاص خود متمایز ساخت.

مجارستان بسیاری از مشاغل را در زمینه های موسیقی محلی، محبوب و کلاسیک ایجاد کرده است. موسیقی محلی مجارستان بخش بزرگی از هویت ملی است و همچنان نقش مهمی در موسیقی مجارستان دارد. موسیقی محلی مجارستان در بخش های سابق کشور که از زمان پیمان Trianon 1920 متعلق به کشورهای همسایه مانند رومانی، اسلواکی، لهستان و به ویژه در جنوب اسلواکی و ترانسیلوانیا میباشد، اهمیت دارد. هر دو منطقه دارای تعداد قابل توجهی از مجارها هستند. پس از تشکیل یک آکادمی موسیقی به رهبری فرنک ارکل و فرانتس لیست، مجارستان تعداد قابل توجهی از هنرمندان هنری را تولید کرد:

 • پیانیست ها: ارنو فون دونانی، ارفین نیریگیازی، آندور فولدس، تاماس واساری، گوریه ساندور، ژزا آندا، آنی فیشر، گورجی چیفرا، ادوارد کیلنی، بنتین واشونی، آندرا شیف، زولتان کچیس، دهشو راکی، ژنو جندو و دیگران.
 • ویولیس ها: جوزف جواهیم، لئوپولد آئور، جنی هوبئی، جلی داریانی، جوزف سیگتی، ساندور وی، امیل تلمنی، اد زاتروکی، زیگموندی، فرانتس فون ویس، زولتان سکلی، تیبور ورگا و تازه واردان آنتال سلیلی، ویلموس سابادی، کریستو باراتی و دیگران.
 • خواننده اپرا: آسترید ورانی، جوزف سیماندی، جولیا ویریدا، جولیا همری، کولوس کوااتس (زردآلو در باتلاق بارتوک)
 • تهیه کنندگان: یوجین ارمدی، جرج سائل، آنتال دوریتی، یانوس فرنسیک، فریتز راینر، آژانس جورج سولتی، ایستوان کرتس، فرنک فاریکای، زلاتان روسنیای، ساندور ویگ، ایرپاد جو، آدم فیشر، ایوان فیشر، پتر اوتووز، زلاتان کوکیس، تاماس واساری ، گیلبرت وگا و دیگران
 • رشته کوارتت ها: کوارتت مجارستان، گروه چهارگانه مجارستان، گروه چهارگانه واگا، کوارتت تاکا، کوارته کوارتت، گروه چهارگانه، گروه چهاردهه Festetics،بل بارتوک، آهنگساز تأثیرگذار از اوایل قرن بیستم؛ یکی از بنیانگذاران ethnomusicology Broughton ادعا می کند که "صدای عفونی در کشورهای همسایه شگفت انگیز است (به احتمال زیاد به تاریخ مشترک اتریش و مجارستان) و غیر معمول صداهای آواز مجارستانی در رومانی، اسلواکی و لهستان نیست" این منطقه نیز در منطقه Szabolcs-Szatmár و در جنوب غربی دودانوبیا، در نزدیکی مرز با کرواسی قوی است. کارناوال Busójárás در Mohács یک رویداد موسیقی عامیانه عمده مجارستانی است که قبلا شامل ارکستر Bogyiszló قدیم و معتبر است.

 موسیقی -1

افراد بسیاری وجود دارند که آرزوی زندگی و کاردر یک کشور اروپایی را در سر می پرورانند و در نهایت میخواهند اقامت دائم در آن کشور را اخذ کنند.اکثر افرادی که قصد اقدام برای مهاجرت دارند مایلند که راحت ترین,کم هزینه ترین,زود بازده ترین و ایمن ترین راه را انتخاب کنند.افراد مهاجرگزینه های متفاوتی پیش رو دارد از جمله: ازدواج,نامزدی,سرمایه گذاری,ویزای کاری,green card,تحصیلی.موسیقی کلاسیک مجارستانی به مدت طولانی "تجربه ای است که از پیشزمینه های مجارستانی و در زمین مجارستان ساخته شده است تا فرهنگ موسیقایی آگاهانه [با استفاده از دنیای موسیقی آواز مردمی] ایجاد کند" اگرچه طبقه بالایی مجارستانی مدتها طول کشید تا ارتباطات فرهنگی و سیاسی با بقیه اروپا داشته باشد که منجر به پیدایش ایده های موسیقی اروپایی شد، روستایی ها سنت های خود را حفظ کردند تا در پایان قرن نوزدهم، آهنگسازان مجارستانی بتوانند (مجددا) سبک کلاسیک مجارستانی را ایجاد کنید. به عنوان مثال، Bartók آهنگ های محلی را از سراسر اروپا و مرکزی از جمله رومانی و اسلواکی جمع آوری کرد، در حالی که Kodály بیشتر علاقه مند به ایجاد یک سبک موسیقی مجارستانی شد.در دوران حکومت کمونیستی در مجارستان (1944-1989)، کمیته آهنگ، آواز و موسیقی سنتی را برای سقوط، ویرانی و ابهام ایدئولوژیک سانسور کرد. از آن به بعد، صنعت موسیقی مجارستان شروع به بهبود کرد، تولید کننده های موفق در زمینه های موسیقی جاز مانند تیرانداز روودولف تامسیتس، آهنگساز پیانو و آهنگساز کریلی بیندر و در قالب مدرن مردمی مجارستانی، فرانس سبی و مارتا سبتین. سه غول سنگ مجارستانی، Illés، Metró و امگا، بسیار محبوب هستند، به خصوص امگا، که در آلمان و فراتر از آن نیز در مجارستان ادامه دارد. گروه های قدیمی زیرزمینی مانند بئاتریس، از دهه 1980 نیز محبوبیت زیادی داشتند.یکی از کشورهای زیبایی که در قلب اروپا قرار دارد مجارستان میباشد که بسیار حاصلخیز، سرسبز و دارای طبیعت ویژه ای است. بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای مسافرت تور مجارستان است این کشور مردمی مهربان و مهمان دوست دارد. کشور مجارستان با قدمت 1100 ساله در حدود 150 سال پیش از کشور اتریش جدا گردید و تبدیل به کشوری مستقل شد. مردم مجارستان دارای یکی از معروف ترین فرهنگ های اروپایی میباشند که دو بخش مهم از این فرهنگ سوارکاری و موسیقی این کشور است.

ادبیات

در ابتدای دوره، زبان مجارستانی به صورت یک روانکاوی نوشته شده بود (اگر چه در تفسیر مدرن برای مقاصد ادبی مورد استفاده قرار نگرفت). پس از اینکه مسیحیت تحت سلطنت استفان اول از مجارستان (1000-1038) قرار گرفت، زبان این کشور به الفبای لاتین تغییر یافت.قدیمیترین رکورد باقیمانده نوشته شده در زبان مجارستانی، قطعه ای از منشور تأسیس عبادی Tihany در سال 1055 است که شامل چندین اصطلاح مجارستانی است، از جمله کلمات feheruuaru rea manhehodu utu rea، "ارتقاء جاده نظامی به فهرار". بقیه محتوای قطعه به لاتین نوشته شده است.قدیمیترین متن کامل باقی مانده در زبان مجارستانی خطبه گمراهی و نماز است (Halotti beszéd és könyörgés) (1192-1195)، ترجمه یک خطبه لاتین است.قدیمی ترین شعر باقیمانده در مجارستان، عبرتهای مجارستانی ماری ماری (Ómagyar Mária-siralom) است، همچنین یک ترجمه (نه خیلی دقیق) از لاتین، از قرن 13th نیز میباشد.

 ادبیات -1

 

مجارستان یکی از کشورهای زیبا در مرکز اروپا می باشد. یکی از دلایلی که سالانه متقاضیان زیادی این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند آن است که تدریس در این کشور به زبان انگلیسی می باشد. دلیل دیگر آن اعتبار علمی و قدمت دانشگاه های این کشور می باشد. هزینه های زندگی مناسب، امکانات فراوان برای زندگی راحت ؛ همه این ها دلایلی است که دانشجویان برای ادامه تحصیل این کشور را انتخاب می کنند. در دانشگاه های مجارستان دانشجویان خارجی امکان تحصیل در تمامی رشته های پزشکی یا فنی مهندسی را دارند. دانشگاه فنی بوداپست یکی از دانشگاه های خوب این کشور است که استادان مجرب و حرفه ای در آن درس می دهند و یک افتخار بزرگ دیگر این دانشگاه کسب ۹ جایزه نوبل است. نکته قابل توجه این است که دانشگاه های این کشوردر سال 2018 در تمامی رشته ها دانشجو قبول می کند و پذیرش دانشگاه های این کشور را می توانید بدون مدرک زبان دریافت کنید. پایتخت مجارستان شهر بوداپست یکی از زیباترین شهرهای اروپایی می باشد . واحد پول این کشور فورینت می باشد .

در میان اولین وقایع تاریخی مجارستان، Gesta Hungarorum ("اعمال مجارها") توسط نویسنده ناشناخته توسط سیمون Kzai به نام Anonymus و Gesta Hunnorum و Hungarorum ("اعمال هونها و مجارها") نامیده شده است. هر دو لاتین هستند. این وقایع تاریخ را با افسانه ها ترکیب می کنند، بنابراین از لحاظ تاریخی همیشه معتبر نیستند. یکی دیگر از نشانه ها (Kepes krónika (Illustrated Chronicle است که برای لوئیس بزرگ نوشته شده است.

 

اخذ ویزای تحصیلی از دیگر خدمات موسسه رهام می باشد که درواقع بعد از اخذ پذیرش تحصیلی دومین گام جهت اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد.

 

ادبیات رنسانس تحت سلطنت ماتیاس پادشاه (1458-1490) شکوفا شد. ژانوس پانونیوس، اگر چه او در لاتین نوشت، به عنوان یکی از مهمترین افراد در ادبیات مجارستانی شمرده می شود، که تنها شاعر برجسته انجنیر انسانی این دوره است. اولین چاپخانه نیز در زمان حکومت ماتیاس، توسط آندراس هس در بودا تاسیس شد. اولین کتاب چاپ شده در مجارستان Chronica Hungarorum بود. مهمترین شاعران این دوران، عبارت بودند از: بالنت بلاسینی (1554-1594) و میلوش زریینی (1620-1664).شعر Balassi تأثیر رسانه ها را نشان می دهد، اشعار وی را می توان به سه بخش تقسیم کرد: اشعار عشق، اشعار جنگ و اشعار دینی. مهم ترین کار Zrínyi، حماسه Szigeti veszedelem ("خطر از Sziget"، نوشته شده در سال 1648/49) به شیوه ای شبیه به Iliadنوشته شده است، و بازتاب نبرد قهرمان Szigetvár، که در آن پدر بزرگش در هنگام دفاع از قلعه Szigetvár فوت کرد. در میان آثار ادبی مذهبی، مهمترین ترجمه ترجمه ی کتاب مقدس توسط گاسپار کرولی (ترجمه دوم کتاب مقدس مجارستانی در تاریخ)، کشیش پروتستان گونک در سال 1590 است. ترجمه این کتاب مقدس به نام ویزولاتی است، برگرفته از شهری که در آن اولین بار منتشر شد.روشنگری مجارستان حدود پنجاه سال پس از روشنگری فرانسه انجام شد. اولین نویسندگان روشنفکری محافظان ماریا تریازیا (György Bessenyei، János Batsányi و دیگران) بودند. بزرگترین شاعران آن زمان، میهلی سسكونایی ویتز و دانیل برزنسی بودند. بزرگترین شخص اصلاحات زبان فرنک کازینگز بود. زبان مجارستانی برای همه انواع توضیحات علمی از این زمان امکان پذیر بود و علاوه بر این، بسیاری از کلمات جدید برای توصیف اختراعات جدید طراحی شده بود.

ادبیات مجارستانی به تازگی برخی از مشهورات را در خارج از مرزهای مجارستان به دست آورده است (عمدتا از طریق ترجمه به آلمانی، فرانسوی و انگلیسی). بعضی از نویسندگان مدرن مجارستانی در آلمان و ایتالیا به ویژه ساندور ماریا، پتر استرهازی، پتر ناداس و امیر کرتیس به طور فزاینده ای محبوب شده اند. این دومین نویسنده ی معاصر یهودی است که در سال 2002 از جانب هولوکاست جان سالم به در برد و جایزه نوبل ادبیات را به دست آورد. کلاسیک تر از ادبیات مجارستانی و شاعران مجارستانی تقریبا کاملا خارج از مجارستان شناخته شده است. یونس آرانی، شاعر معروف قرن نوزدهم مجارستان، در مجارستان (به ویژه مجموعه ی خود را از Ballads)، در میان چندین "واقعی کلاسیک" مانند Sándor Petőfi، شاعر انقلاب 1848، Endre Ady، Mihaly Babits، Dezső Kosztolányi، Attila József، Miklós Radnóti و János Pilinszky. دیگر نویسندگان شناخته شده مجارستانی عبارتند از László Krasznahorkai، Ferenc Móra، Géza Gárdonyi، Zsigmond Móricz، Gyula Illyés، Albert Wass، Miklós Szentkuthy، Magda Szabó و Stephen Vizinczey.

شناخت انواع غذاهای مجارستانی و کیک های معروف و پرطرفدار مجارستان به طور کامل برای توریست ها بسیار مفید است و آن ها به راحتی و اطمینان خاطر می توانند غذای دلخواه خود را انتخاب نمایند و از آنها لذت ببرند همچنین این کشور به داشتن کیک های شیرین و خاص شهرت دارد.

هنر مردمی

Ugrós (رقص پریدنی): رقص های قدیمی به قرون وسطی بازمیگردند. رقص های انفرادی همراه با موسیقی سبک قدیمی، چوپان و دیگر رقص های انفرادی از ترانسیلوانیا و رقص های پیاده روی همراه با بقایای رقص های سلاح قرون وسطایی متعلق به این گروه است.

Csárdás: رقص های سبک جدیدی که در قرن های نوزدهم ایجاد شده است، نام مجارستان برای رقص های ملی، لباس های مجلسی و موسیقی پر آوازه است. Csárdás از رقص پیچیده بواتسپس مردان، نشان می دهد رقص های مردمی مجارستانی هنوز در روستاها جشن گرفته می شود.

Verbunkos: یک رقص مردانه انفرادی از اجراهای تکامل یافته استخدام ارتش اتریش-مجارستان است.

Legényes یک رقص انفرادی مردانه است که توسط مردم مجارستانی قومی که در منطقه Kalotaszeg Transylvania زندگی می کنند انجام می شود. اگر چه معمولا توسط مردان جوان این رقص انجام می شود، همچنین می تواند توسط مردان مسن تر صورت گیرد. این رقص به طور کلی توسط یک رقصنده در یک زمان در مقابل یک گروه انجام می شود. هر مردی تعدادی از نقاط (عبارات رقص) را انجام می دهد، معمولا بدون تکرار 4 تا 8 است. هر نقطه از چهار بخش تشکیل شده است، هر یک از چهار امتیاز. قسمت اول معمولا برای همه یکسان است (فقط چند تنوع وجود دارد).

هنگامیکه مجوز اقامت مجارستان به صورت دائم صادر شود، هیچ محدودیتی جهت اقامت و زندگی در مجارستان ، برای فرد وجود ندارد . فرد دارای اقامت دائم مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شینگن است. اگر از پدر و مادری که دارای اقامت مجارستان به صورت دائم می باشند فرزندی در مجارستان متولد گردد، والدین او می توانند با مراجعه به اداره مهاجرت جهت اخذ اقامت دائم فرزند خود اقدام نمایند.

 

 هنر مردمی -1

 

در ابتدای قرن 18 میلادی، سبک فعلی هنر عامیانه مجارستانی شکل گرفت، و هر دو از عناصر رنسانس و باروک، با توجه به منطقه و همچنین تأثیرات ساسانیان فارسی، شکل گرفت. گل و برگ، گاهی اوقات یک پرنده یا یک الگوی مارپیچی، تم اصلی تزئینی هستند. شایع ترین تزئین گل با قلب شبیه چشم پر طاووس است.تقریبا تمام تظاهرات هنر عامیانه که در سایر نقاط اروپا نیز تمرکز داشتند نیز در میان دهقانان مجیر صعود داشتند؛ سرامیک و نساجی آنها بیشترین رشد را داشتند.بهترین دستاورد ها در صنایع نساجی آنها embroideries است که در هر منطقه متفاوت است. طراحی های Kalotaszeg در ترانسیلوانیا محصولات جذاب شرقی هستند، به طور عمده در یک رنگ تنها - قرمز، آبی، یا سیاه است. خطوطی نرم، embroideries بر روی پارچه الماس، بالش های مورد و ورق اعمال می شود.

از مناسبات مجلس می توان به این موارد اشاره کرد، Sarcöz در Transdanubia و Matyóföld در دشت بزرگ مجارستان بهترین embroideries را تولید می کنند. در ناحیه سرکوز، کلاه زنان طرح های سیاه و سفید را به عنوان پوشش توری نشان می دهد و شواهدی از احساس هنری زیبا و ظریف مردم را نشان می دهد. نقوش گلدوزی که برای لباس زنان استفاده می شود نیز به روکش و دونده های مناسب برای استفاده مدرن به عنوان دکوراسیون دیوار منتقل شده است.

یکی از راه های ساده تر اخذ اقامت دائم در کشور مجارستان، مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت است .شما با ثبت شرکت در مجارستان بعد از مدتی می توانید اقامت دائم این کشور را گرفته و همراه با خانواده در این کشور زندگی کنید.

این عروق، ساخته شده از خاک رس سیاه و سفید، منعکس کننده بیش از سیصد سال از الگوها و اشکال قوم گرایانه دودانوبایی است. دو نمونه دقیقا همانند نیستند، زیرا همه کارها با دست انجام می شود، از جمله شکل دادن و تزئین. اثر انگشت توسط انگشت شست و یا انگشت سرامیک کار که قطعه را ساخته است.

کشور های شرق اروپا از شگفتی های بسیاری برخوردار هستند و به دلیل ارزان بودن هزینه های سفر ، منتخب گردشگران برای بازدید و گردشگری بوده اند. مراکز توریستی مجارستان از مناظر طبیعی تا فرهنگ فولکلور و تمدن کهن، هر بیننده‌ای را به سمت خود جذب می کند. این کشور بیش از 144 شهر دارد اما بیشتر مردم دنیا و گردشگران به پایتخت این کشور یعنی شهر بوداپست سفر می‌کنند.

 

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  15     -   =   2  

خدمات ما

ثبت شرکت در مجارستان

یکشنبه 20 آبان 1397

مهاجرت به مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

ثبت شرکت در فرانسه

سه شنبه 25 اردیبشت 1397

بیشتر >>

کشور ها

مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

وبلاگ رهام

نکات مهم قبل از مهاجرت

سه شنبه 02 مهر 1398

بیشتر >>