معرفی سواحل جذاب کشور فرانسه

 • 0 نظر
 • 1091 بازدید
 • شنبه 13 مهر 1398

معرفی سواحل جذاب کشور فرانسه;
معرفی سواحل جذاب کشور فرانسه
3.95 از 5 بوسیله 21 رای
فرانسه از کشورهای محبوب در زمینه ی توریست می باشد که جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد. سواحل فرانسه نیز از جمله جاذبه‌های این کشورزیبا بشمار می‌روند.در این مطلب به معرفی سواحل کشور فرانسه پرداخته‌ایم. با ما باشید....

فرانسه از کشورهای محبوب در زمینه ی توریست می باشد که جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد. سواحل فرانسه نیز از جمله جاذبه‌های این کشورزیبا بشمار می‌روند.در این مطلب به معرفی سواحل کشور فرانسه پرداخته‌ایم. با ما باشید....

آشنایی با بهترین سواحل فرانسه
نوشیدنی‌های متنوع و خوش طعم، غذاها ی خوشمزه به‌خصوص پنیرهای فرانسه، برج ایفل و شهرها و مکان‌های دیدنی از جمله سواحل زیبا، دره‌های چشم نواز و جنگل‌های بکر، همه و همه باعث شده است که فرانسه به یکی از بهترین مقاصد مهم و زیبای گردشگری تبدیل شود. سواحل فرانسه یکی از جاذبه‌های این کشور به حساب می‌آیند که گردشگران به راحتی آن‌ها را از دست نمی‌دهند

ساحل دلا کوت، de la Côte

 سواحل فرانسه -1

ساحل دلاکوت در بیاریتز قرار دارد که یکی از شهرهای کشور فرانسه است و در نزدیکی دریا قرار می باشد. این شهر سواحل زیبایی در خود دارد که علاوه بر زیبایی‌های خاص خود، به خاطر مناسب بودن برای موج‌سواری نیز بین گردشگران محبوب شده‌اند. امواج آب‌های ساحل دلا کوت نسبتاً آرام بوده و برای افراد آماتوری که قصد موج‌سواری دارند نیز می‌تواند مناسب باشد.

ساحل دوویل، Deauville de

 سواحل فرانسه -1

دوویل یکی از بخش‌های نرماندی به حساب می‌آید. ساحل دوویل نیز ساحلی زیبا در این منطقه است که علاوه بر زیبایی‌هایش، مکان مناسبی برای اسب‌سواری می‌باشد. این ساحل طولانی و تمیز با شن‌های نرم خود برای پیاده‌روی و قدم زدن نیز مناسب است.

ساحل آنتیب، Antibes

 سواحل فرانسه -1

آنتیب نیز یکی از شهرهای فرانسه است که بین دو شهر نیس و کائن فرانسه قرار گرفته است. این شهر میزبان یکی از سواحل فرانسه است که با شن‌های نرم خود یکی از ساحل‌های مناسب برای پیاده‌روی به شمار می‌رود.

کاسیس، Cassis

 سواحل فرانسه -1

کاسیس نیز یکی از بخش‌های دیدنی فرانسه است که در جنوب این کشور واقع شده است. در این منطقه خلیج‌های زیبایی وجود دارد که در سفر به جنوب فرانسه ارزش وقت گذاشتن را دارند.

سواحل پرادو، Prado

 سواحل فرانسه -1

مارسی که در جنوب شرقی فرانسه واقع شده است، یکی از شهرهای بندری فرانسه بوده و یکی از بزرگترین شهرهای این کشور به حساب می‌آید که در عین پیشرفته بودن، آثاری از تاریخ غنی آن نیز در گوشه و کنار به چشم می‌خورد. اگر می‌خواهید از شلوغی شهر کمی دور شده و خوشگذرانی از نوع ساحلی داشته باشید، می‌توانید به سواحل پرادوی مارسی بروید که از مرکز شهر به راحتی قابل دسترس بوده و برای خانواده‌ها و کودکان نیز مناسب است.

جزایر پورکیرولز، Porquerolles Island

 سواحل فرانسه -1

این جزایر اگرچه تنها در پنج مایلی جنوبی فرانسه قرار دارند، اما به اندازه‌ای آرام هستند که گویی در فاصله خیلی زیادی از این کشور واقع شده‌اند. در این جزایر اثری از هیچ گونه خودرویی مشاهده نمی‌شود و برای داشتن یک روز کاملاً آرام بسیار مناسب هستند.

ساحل پامپلونه، Pampelonne

 سواحل فرانسه -1

ساحل پامپلونه که در سن تروپه فرانسه واقع شده است، ساحلی بی‌نظیر است که و هرچیز لوکس و پنج ستاره‌ای که انتظارش را داشته باشید می‌توانید در آن پیدا کنید. در این ساحل می‌توانید از شنا کردن نهایت لذت را ببرید.

لیل دو قیو، Île de Ré

 سواحل فرانسه -1

لیل دو قیو که در سواحل غربی فرانسه و در خلیج بیسکای واقع شده است، با شن و ماسه‌های نرم و روشن خود، در بین اهالی با نام «جزیره سفید» شناخته می‌شود. پیاده‌روی در امتداد طولانی این ساحل لذتی متفاوت برایتان خواهد داشت.

ساحل پالومباجا، Palombaggia

 سواحل فرانسه -1

پالومباجا نیز یکی از سواحل فرانسه است که در کورسیکا واقع شده است. ماسه‌های طلایی رنگ این ساحل به همراه آب‌های لاجوردی آن، زیبایی خارق‌العاده ای به این ساحل بخشیده‌اند.

ساحل پالاواس لی فلوتس، Palavas les Flots

 سواحل فرانسه -1

این ساحل در شبه جزیره‌ای در چهار مایلی شهر مون‌پلیه قرار دارد و یکی از سواحل مورد علاقه فرانسوی‌ها به حساب می‌آید. در این سواحل علاوه بر لذت بردن از زیبایی‌های طبیعی آن، می‌توانید از تفریحاتی مثل کایاک سواری و موج‌سواری نیز نهایت لذت را ببرید.

ساحل پالوما، Paloma Beach

 سواحل فرانسه -1

ساحل پالوما نیز یکی از معروف‌ترین سواحل فرانسه به حساب می‌آید که علاوه بر مناظر عالی، تفریحات متنوعی را نیز ارائه می دهد. این ساحل که یک منطقه تفریحی کلاسیک در فرانسه به شمار می‌رود، میزبان هنرمندان و افراد مشهور فراوانی است که با قایق‌های خود به آن سفر می‌کنند.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  سه     +   =   سی و یک