درباره رهام


درباره رهام
4.67 از 5 بوسیله 3 رای
صفحه در باره ما

 

 

درباره ما

موسسه رهام با 10 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، اعزام دانشجو، کاریابی و خرید ملک در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش، مجارستان و سایر کشورهای اروپایی این آمادگی را دارد تا در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی درخواست‌های هم میهنان عزیز باشد.

وکلای موسسه رهام در کانادا و اروپا، ارائه خدمات جانانه به مشتریان را اولین وظیفه خود می‌دانند و در تمام مدت فعالیت خود اصولی از جمله صداقت، ارائه مشاوره صحیح و جلوگیری از اتلاف زمان مشتریان را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

مدارک

به منظور آغاز فرآیند بررسی مدارک، یک جلسه مشاوره حضوری جهت بررسی رزومه سوابق تحصیلی و کاری داوطلبان انجام می‌شود که طی این جلسه، موسسه رهام داوطلبان را با بهترین فرصت‌هایی که ممکن است پیش روی ایشان باشد آشنا می‌کند تا افراد بتوانند با اشراف کامل به تمام فرصت‌های موجود، بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در همین راستا، موسسه رهام قادر است راهکارهایی را برای اخذ پذیرش بدون مدرک زبان و یا اخذ پذیرش بدون مدرک تحصیلی دانشگاهی به موکلین خود پیشنهاد نماید.

همچنین، موسسه رهام در زمینه آماده کردن و تکمیل مدارک جهت حضور در سفارت و نیز رزرو زمان مصاحبه سفارت موکلین خود را تنها نمی‌گذارد و تا آخرین قدم، حتی در آن سوی مرزهای میهن مان ایشان را همراهی می‌کند.

فرآیند اقدام جهت پذیرش

در مدت زمان انجام فرآیند پذیرش، که معمولا بین 1 ماه تا یک سال طول می‌کشد، موکلین موسسه رهام در صورت تمایل می‌توانند در جریان مراحل کار، مکاتبات و اقداماتی که موسسه بر روی پرونده ایشان به عمل می‌آورد قرار گرفته و به راحتی و با شفافیت کامل روند پرونده پذیرش، ثبت شرکت، مهاجرت و کاریابی خود را دنبال کنند.

چرا موسسه اعزام دانشجوی رهام

این موسسه با بیش از 10 سال سابقه خود در اخذ انواع پذیرش تحصیلی، کارآموزی و کاری در فرانسه، کانادا، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی، ارائه‌ مشاوره های صحیح و دلسوزانه به موکلین را وظیفه اصلی خود دانسته است و همواره تاکید دارد که:

اخذ پذیرش و کمک به خروج از کشور، به تنهایی، هدف موسسه رهام نیست، بلکه لازم است داوطلبان را با تمام فرصت‌هایی که در خارج از مرزهای کشور پیش رو دارند آشنا کند و به ایشان کمک کند تا این قدم حساس، پیچیده و بی نهایت مهم زندگیشان را با آینده نگری و با موفقیت بردارند و اطمینان داشته باشند که وکلای این موسسه همواره پشتیبان ایشان هستند.

تماس با ما