مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

  • 0 نظر
  • 8367 بازدید
  • یکشنبه 23 اردیبشت 1397

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک;
مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک
4.33 از 5 بوسیله 24 رای
فرانسه از زیباترین کشورهایی است که معمولا قشرهای مختلف آن را جهت مسافرت های توریستی یا مهاجرت های کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب مینمایند. با جاذبه های توریستی و صنعتی بسیار جالبی که دارد افراد زیادی هر ساله برای دیدن این کشور پهناور به قاره ی اروپا سفر میکنند. از ایران عزیزمان هم بسیاری از مردم جهت سفر های توریستی به شهرهای زیبای آن مسافرت مینمایند مهاجرت به این آن سالهاست که از طرق زمینی ، هوایی و دریایی انجام میپذیرد.

مهاجرت و سرمایه گذاری

فرانسه از زیباترین کشورهاییست که معمولا قشرهای مختلف آن را جهت مسافرت های توریستی یا مهاجرت های کوتاه مدت و بلند مدت انتخاب مینمایند. با جاذبه های توریستی و صنعتی بسیار جالبی که دارد افراد زیادی هر ساله برای دیدن این کشور پهناور به قاره ی اروپا سفر میکنند. از ایران عزیزمان هم بسیاری از مردم جهت سفر های توریستی به شهرهای زیبای فرانسه مسافرت مینمایند، سفر ها سالهاست که از طرق زمینی ، هوایی و دریایی انجام میپذیرد. مهاجرت میتواند در روحیه ی هر شخصی که نیاز به تنوع در روال و روتین زندگیش داشته باشد اثر بسیار مثبتی بگذارد. فرانسه با داشتن پایتخت بسیار زیبایش، و زبان خاص و طبیعت مثال زدنی میتواند هر ساله توریست و سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کند. همسایگی آن با لوکزامبورگ، بلژیک، آلمان، سوئیس ، ایتالیا و اسپانیا، موجب گشته از اهمیت زیادی برخوردار گردد. اگر شما هم متقاضی سفر به این کشور باشید می توانید پس از ورود به آن با قرار گرفتن در نزدیکی اسطوره ی تاریخی اروپا، یعنی برج ایفل پاریس، به ابهت و تمدن این کشور پی ببرید.

  اقامت در فرانسه با خرید مسکن -1

روش های مهاجرت

به طور کلی از روش های مختلفی می توان مهاجرت کرد ، از انواع این روشها می توان به مهاجرت تحصیلی به فرانسه ، کاری و یا توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت به همراه خرید ملک اشاره کرد.

   روش های مهاجرت -1

اقامت و خرید ملک

به دلیل پایداری اقتصادی و چارچوب قانونی و شرایط خوب کار و استاندارد بالای زندگی، فرانسه به عنوان مکانی برجسته برای سرمایه گذاری و اقامت از طریق خرید ملک در نظر گرفته شده است. هزینه های زندگی در آن نسبتا می تواند با توجه به منطقه ای که می خواهید در ان زندگی کنید پایین باشد. علاوه بر این املاک و مستغلات در آن، با توجه به مبلغی که ارائه می دهید بسیار با ارزش خواهد بود.

   خرید مسکن - در فرانسه -1

شرایط خرید ملک

دقت فرمایید که هزینه های خرید ملک در فرانسه محدود به قیمت املاک نمی شود بلکه مالیات بر ارزش افزوده و مالیات سرانه ی املاک در آن را نیز باید در نظر بگیریدجمع مالیاتها ممکن است تا 25% در سال برسد که پرداخت آن به عهده ی مالک ملک می باشد، پس لازم است قبل از هر اقدام مهاجرتی به آن و یا خرید ملک در آن حتما با مشاورین حقوقی مهاجرت و یا وکلای پایه یک دادگستری که با قوانین مدنی و قوانین مهاجرتی آشنایی دارند مشاوره کامل بفرمایید.دقت بفرمایید در بندهای قراردادهای مشاورین املاک کلیه مسئولیت ها از مشاورین املاک و فروشنده سلب و ساقط می شود و تمامی اختیارات فسخ درعیوب غیر آشکار از فرد خریدار سلب و ساقط خواهد شد و امکان طرح دعوی یا پیگیری موضوع، بعد از ساقط کردن حقوق وجود ندارد.

  خرید مسکن - در فرانسه -1

مؤسسه حقوقی معتبر جهت خرید ملک

کلیه مؤسساتی که در ایران ثبت شده اند به شرطی که در اساسنامه ی آنها انجام امور مشاوره حقوقی و مهاجرتی به ایرانیان در خارج از کشور و خارجی ها در ایران قید شده باشد صلاحیت ارائه مشاوره مهاجرتی را دارند.اما موضوعی که لازم است به آن دقت شود سابقه و رنگ اینگونه مؤسسات می باشد، بعضی از آنها بدون داشتن وکیل پایه یک دادگستری و یا تحصیلات اقدام به ثبت و تشکیل مؤسسه می نمایند.با توجه به اینکه طبق قانون، نظارتی بر نحوه ی کار مؤسسات حقوقی وجود ندارد و تنها مرجع نظارت بر آنها طبق ماده 55 قانون وکالت، کانون وکلای دادگستری می باشد، لازم است قبل از هرگونه اقدامی از کانون وکلای دادگستری در باره ی اصالت پروانه ی وکالت مدیر مؤسسه حقوقی استعلام شود.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  +     6   =   17  

خدمات ما

ثبت شرکت در فرانسه

سه شنبه 25 اردیبشت 1397

ثبت شرکت در مجارستان

یکشنبه 20 آبان 1397

مهاجرت به مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

کشور ها

مجارستان

دوشنبه 17 اردیبشت 1397

بیشتر >>

مقالات رهام

بازار کار در فرانسه

چهارشنبه 14 آذر 1397

بیشتر >>

وبلاگ رهام

نکات مهم قبل از مهاجرت

سه شنبه 02 مهر 1398

بیشتر >>